(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Румунська м'які меблі, меблі для холу

Меблі для холу фабрика Simex Меблі для холу фабрика Nord Simex Меблі для холу фабрика Mobex

Меблі для холу
фабрика "Simex"
(Сімекс)

Меблі для холу
фабрика "Nord Simex"
(Норд Сімекс)

Меблі для холу
фабрика "Mobex"
(МОБЕКС)

Меблі для холу фабрика Ardudana М'які меблі, меблі для холу фабрика Monte Cristo Mobili

Меблі для холу
фабрика "Ardudana"
(Ардудана)

М'які меблі, меблі для холуфабрика "Monte CristoMobili" (Монте Крісто)


Румунські м'які меблі завоювали безліч шанувальників приємного співвідношення ціни і якості по всьому світу. Чим же викликаний такий ажіотаж, які саме характеристики відрізняють меблі румунського виробництва від аналогів?

Переваги румунських м'яких меблів

Румунські м'які меблі заслужено носять титул еталона в світі меблів виготовлених вручну, з особливою увагою до кожної деталі. Якщо ви бажаєте додати своєму будинку атмосферу шляхетного і затишного житла, то найкраще за все для цього підійдуть меблі румунського походження, адже саме вони відразу кидаються в очі у безлічі всього різноманіття виробників зі світовими іменами.

Переваги румунських меблів нашого виробництва

Як відомо технології виготовлення меблів в Румунії залишаються незмінними на протязі багатьох десятиліть, тому на сьогодні даний виробник вважається чи не єдиним у своєму роді. Звання «твір мистецтва» ці меблі носять недарма, адже для їх виготовлення, з моменту підготовки деревини до надходження готового виробу на ринок, проходить період в декілька років.

Румунські м'які меблі виготовляються з цільної деревини без використання будь-яких механічних пристроїв, все робиться вручну. Для того, щоб упевнитися в тому, щооббивні матеріали екологічно чисті і мають високий рівень зносостійкості, так як і весь виріб в цілому, проходять сувору перевірку якості.

Не дивлячись на те, що меблі на 100% складаються з натуральних матеріалів, вони не потребує особливого догляду.

Зайвий раз нікому нагадувати не потрібно про те, що румунські м'які меблі створені виключно для якісного відпочинку. Який би моделі ви б не віддавали свою перевагу, ви гарантовано будете задоволені своєю покупкою.

<< Назад