(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Меблева фабрика "Естела"

Тут ми розмістили трохи інформації про меблеву фабрику "Естела". Колектив цього підприємства працює на території України. Багато відвідувачів дивуються тому факту, що такі високоякісні, красиві, доступні за ціною, оригінальні меблі виробляються у нас. Сотні задоволених клієнтів говорять саме про це.

Для свого високотехнологічного виробництва меблева фабрика "Естела" використовує тільки одну породу дерева - бук. Даний матеріал володіє потрібними якостями, які важливі і обов'язково враховуються у виробництві меблів. Він довговічний - а це ще одна перевага.
Сьогодні меблева фабрика "Естела" виробляє продукцію по конкретному затвердженому модельному ряду. Якщо ж у Вас індивідуальне оптове замовлення (від п'ятдесяти одиниць) за своїм макетом - можливість співпраці буде розглянута.

Меблева фабрика "Естела"Зверніть увагу: меблева фабрика "Естела" не співпрацює безпосередньо з роздрібним покупцем. Щоб придбати продукцію цього підприємства, звертайтеся в салон "ВЕРОНА". Чекаємо Вас!

Меблева фабрика Естела дуже швидко домоглася популярності і відомості. Це, звичайно ж, викликало появу низькоякісних підробок. Будьте обережні. Особливо, якщо ціна кардинально відрізняється від тих, які Вам зустрічалися раніше. Якщо виникають сумніви - звертайтеся до найближчого офіційного представника. Купуйте оригінальну продукцію фабрики меблів "Естела". Вона виробляє вишукані, красиві, надійні, якісні меблі. Дизайнерські рішення цього підприємства підійдуть для будь-якої спальні.