(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Колекції румунських меблів для спальні, їдальні, вітальні, кабінету, холу, бару, дитячої, кухні, передпокою. М'які меблі, крісла, стільці, столи.

Румунські меблі користуються популярністю на території всієї Європи, що вже говорити про нашу країну. Головною запорукою успіху своєї продукції виробники вважають якісну сировину. Меблі виготовлені ​​з благородних порід деревини, мають широку палітру колірних рішень і відтінків.

Румунські меблі завдяки широкому модельному ряду вдало вписуються в будь-дизайнерське рішення приміщення. Більше того вони чудово підходять для дачі, офісу, вітальні та інших приміщень з різним функціональним навантаженням.

Найбільш широко використовуються при виготовленні якісних меблів породи дерева, такі як: дуб, бук відрізняються своєю довговічністю, і гарантують виробам відмінний зовнішній вигляд впродовж десятків років.

На відміну від деяких своїх аналогів румунські меблі не тільки якісні, але і мають хороші зовнішні характеристики, які перетворюють їх в елемент гордості кожного будинку. Елітні румунські меблі перш ніж потрапити на ринок проходять кілька етапів сертифікації, для того щоб зайвий раз переконатися, що споживач буде купувати дійсно якісні меблі.

Одним з основних секретів довговічності меблів вважається природний спосіб сушіння деревини, який займає значно більше часу, ніж сушіння в спеціальних камерах, але результат таких зусиль очевидний.

Незважаючи на те, що прогрес зробив крок настільки далеко, що людина взагалі може не брати участь у процесі виготовлення меблів, румунські майстри все ж обирають ручну роботу, завдяки чому і отримали визнання у всьому світі.

Вибираючи румунські меблі, ви отримуєте авторський дизайн, якість і довговічність, які довгі роки будуть радувати вас і ваших гостей!