(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Естела дерев'яні ліжка

На сьогоднішній день серед виробників меблів широкої популярності добилася продукція фабрики "Естела". Дерев'яні ліжка цього вітчизняного виробника домоглися визнання і не перестають радувати сотні і сотні покупців. Кожен день в нашу поштову скриньку приходять вдячні відгуки від покупців.

Якість, вишуканий дизайн, безпека - ось чим керується у своїй роботі меблева фабрика "Естела". Дерев'яні ліжка, які випускає ця організація, не поступаються закордонним. Переконайтеся в цьому - наш салон меблів знаходиться в Києві.

Естела дерев'яні ліжка

Зверніть увагу: для виробництва дерев'яних ліжок Естела використовується натуральне дерево - бук. Він довговічний і надійний. Це означає що в найближчі роки Ви не будете повертатися до питання меблювання спальні.

Зупиніть свій вибір на меблях, випущених на фабриці "Естела". Дерев'яні ліжка цього виробника будуть служити Вам дуже довго. Щоранку Ви будете прокидатися в хорошому настрої. Ви назавжди забудете про те, що таке незручне ліжко.

Колектив меблевого салону "ВЕРОНА" допоможе Вам ознайомитися з усіма моделями українського виробника під назвою "Естела". Дерев'яні ліжка, комоди, тумби - вибір дуже великий - приїжджайте!

Ми розуміємо, наскільки важливий комфорт, затишок, умиротворена атмосфера і естетика в спальні. Щоб забезпечити все це, колектив фабрики старанно працює і щодня удосконалює виробничі процеси. Дерев'яні ліжка Естела стануть головною прикрасою кожної спальні.