(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Спальні фабрики Simex

Фабрика Simex - авторитетний румунський виробник меблів класу люкс. Продукція фабрики користується популярністю в Україні та багатьох інших країнах Європи. Такі меблі мріють придбати для свого будинку багато. У чому ж полягає особливість меблів Simex? Насамперед, це висока якість матеріалів і самих виробів. Такі меблі неймовірно ефектні з вигляду, а також відрізняються надзвичайною міцністю.

Спальні фабрики Simex повністю відповідають всьому сказаному вище. Спальні гарнітури, створені цим виробником, напевно покажуть себе у використанні з найкращого боку. Ліжка, шафи, комоди, приліжкові тумби, дзеркала, що входять до складу цих гарнітурів, являють собою справжні витвори меблевого мистецтва. Велика кількість різьблених елементів, зроблених вручну, цікава і дуже майстерна робота зі шпоном, благородна високоякісна деревина - у сумі все це наділяє спальні фабрики Simex особливим шармом і гармонійною красою.

Спальні фабрики Simex виробляються виключно з якісного дерева, екологічна чистота якого ретельно перевіряється ще до того, як потрапити в руки меблевого майстра. Також для виготовлення цих меблів використовуються тільки нетоксичні, безпечні для людини клеї та лаки, завдяки чому спальні фабрики Simex не виділяють ніяких неприємних ароматів, що характерно для дешевих меблів з ДВП або ДСП. У такій спальні людина зможе відмінно виспатися, а також просто відпочити у вільний час.

Спальні фабрики Simex

У меблевому салоні «Верона» спальні фабрики Simex придбати можна за хорошою ціною.

Ті, хто давно мріяв про спальню фабрики Simex, купити такий гарнітур зможуть в нашому салоні. У нашому асортименті представлений великий вибір меблів для спальні цієї торгової марки. Звертайтеся, у нас знайдеться те, що Вам потрібно.