(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Ортопедичний матрац Велам (Київ)

Ортопедичний матрац Велам КиївДля відмінного здоров'я і самопочуття дуже важливо добре висипатися. Навіть найдорожчі вітаміни не допоможуть Вашому імунітету справлятися з хворобами, якщо Ви погано спите. Неважливо, скільки Вам років, здоровий повноцінний сон обов'язково буде позитивно впливати на Ваш стан. Забезпечити собі здоровий сон можна, якщо вчасно лягати спати. Велике значення також має якість ліжка, на якому Ви спите. Тому багато фахівців радять придбати ортопедичний матрац Велам (Київ). Українська компанія Велам на сучасному ринку вже більше двадцяти років, тому її продукція встигла заслужити славу доступної і якісної.

Ортопедичний матрац Велам (Київ) можна сміливо назвати елітним матрацом високої якості. Зовні він виглядає стильно і сучасно, а спеціальна технологія виготовлення зробила його зручним і корисним для спини. Всі матеріали, з яких виготовляються матраци, відбираються за спеціальними критеріями. Тому тканина ортопедичного матраца Велам (Київ), наповнювач та інші комплектуючі елементи відповідають всім необхідним санітарним, епідеміологічним і екологічним нормам. Спеціальна технологія перешкоджає появі пилових кліщів та інших небезпечних для здоров'я бактерій в матраці.

Ортопедичний матрац Велам (Київ) - це матрац без поролонового каркаса. Він виготовлений на основі сучасної технології, завдяки якій під час сну матрац правильно підтримує хребет людини в природному стані і зберігає оптимальну температуру тепла. З таким матрацом можна не боятися остеохондрозу, радикуліту та інших захворювань спини.

Придбати ортопедичний матрац Велам (Київ) від оригінального виробника можна в салоні меблів «Верона».

У нас в наявності ортопедичний матрац Велам (Київ) різних серій і моделей. Дзвони нам! Ми зробимо Вам вигідну цінову пропозицію!