(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Ортопедичні матраци Neolux

Вас мучать болі в спині? Ви погано спите? Можливо, вся справа в низькій якості Вашого матраца! Назавжди забути про болі в спині і почати насолоджуватися міцним сном Вам допоможуть ортопедичні матраци Neolux! Їх вартість цілком доступна, тому що вони виготовляються вітчизняним виробником, при цьому їх якість на зарубіжному рівні.

Ортопедичні матраци Neolux володіють рядом невід'ємних переваг. Для того, щоб їх правильно оцінити, потрібно знати, яким критеріям має відповідати ортопедичний матрац. Всі матеріали, з якого він виготовляється повинні бути високої якості і правильно підібрані. Тільки тоді Ваша спина не буде боліти, коли Ви будете на ньому спати. Наприклад, ортопедичні матраци Neolux виготовляються з натурального латексу, наповнюються справжньою шерстю і бавовною, або спеціальною технологичною піною. Вони можуть бути виготовлені на основі сучасних якісних пружинних блоків, або без них.

Вибираючи матрац, слід звернути увагу на термін його служби. Ортопедичні матраци Neolux особливо відрізняються своєю довговічністю, так як у них висока ступінь зносостійкості. Досягається така ступінь завдяки сучасній технології виробництва за допомогою самого нового технічного обладнання. Не дивно, що всі моделі ортопедичних матраців Neolux сертифіковані і відповідають критеріям міжнародних стандартів. Тому вони володіють посиленими ортопедичними властивостями і відмінно підходять в якості засобу для профілактики захворювань хребта.

Ортопедичні матраци Neolux

У салоні меблів «Верона» можна замовити ортопедичні матраци Neolux з доставкою по всій Україні!

Також кожен Клієнт «Верони» має можливість проконсультуватися з грамотними фахівцями, щоб підібрати ідеальний для себе за якістю і ціною матрац.