(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Кімната вашої дитини

Бажаючи дати своїй дитині все найкраще, дорослі часом зовсім забувають про її бажання. Цілком імовірно, що красу і затишок ваше дитя сприймає інакше, ніж ви. Опитування дітей показують, що тільки один з чотирьох задоволений своєю кімнатою

Кімната для дитини це не просто місце, де він спить і робить уроки, а цілий світ, власна планета, в якій він росте і розвивається. Тому, оформляючи дитячу, не спирайтеся тільки на свій смак, а порадьтеся з дитиною. Це найголовніше правило. Уважно вислухайте і навіть попросіть намалювати. Безсумнівно, ви дізнаєтеся щось нове про інтереси вашої дитини.

Не бійтеся, що не вийде відтворити образ, який вам намалювала ваша дитина. Якщо навіть у вас не вийде повною мірою, йому вже буде комфортніше і приємніше навіть при дотриманні деяких його порад, ніж у кімнаті, яку ви робите під себе. Беріть дитину з собою в магазини, нехай він стане вашим порадником при придбанні меблів, шпалер, декору. Не забувайте, що ви витрачаєте сили і кошти саме для того щоб зробити приємніше життя вашого малюка!

Але відносно зручності і функціональності інтер'єру в дитячій, повинні в першу чергу добре продумати батьки. Підбираючи меблі відповідно віку, пам'ятайте, що дитина росте. Можна сказати дуже швидко росте! Модульні меблі, що трансформуються стануть відмінним рішенням для дитячої. Як варіант можна купити меблі, які не шкода буде незабаром замінити.

Пам'ятайте про безпеку. Прагніть не захаращувати кімнату. Елементів зі скла повинно бути якомога менше, і до того ж надміцних. Дуже хороший варіант дзеркал із захисною плівкою, у разі невдачі плівка дозволить уникнути небезпечних осколків, коли дзеркало розіб'ється. Пам'ятайте, що елементи, які знаходяться в кімнаті дитини, повинні бути виготовлені з якісних матеріалів. Запитуйте сертифікати і гарантії в процесі покупок для ремонту.