(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Породи деревини для виробництва меблів

Дерево, найдавніший і найпопулярніший матеріал в меблевому виробництві. Спочатку дерево було єдиним матеріалом, і майстри минулого досягли великих висот у його обробці. У наш час їх досвід разом з сучасними технологіями дозволяє створювати справжні шедеври.

У всіх видів деревини є свої переваги і недоліки. Дерево можна поділити на м'які (сосна, ялиця, липа, осика, верба, каштан), тверді (модрина, береза, бук, ясен, яблуня) і дуже тверді (самшит, граб, тис, біла акація) породи.

Для шпону найчастіше використовують масив горіха. Також горіх використовують для інкрустації елітних меблів. Чорний горіх є найціннішим різновидом. Деревина чорного горіха привозиться з Америки, це дуже дороге і красиве дерево.

Легка в обробці береза, але на жаль цей матеріал вельми недовговічний. Дорогий вид берези, іменований Карельська береза, має дуже гарний і неповторний малюнок в зрізі.

Довговічний і міцний матеріал-дуб. Вироби з дуба не втрачають свою актуальність. Меблі з дуба досить масивні, але при цьому дуже затишно виглядають. Часто дуб використовують для шпонування. Хороша альтернатива дубу - бук. Бук більш доступний за ціною, і прекрасно підходить для виготовлення гнутих меблів.

Для меблів з різьбленням використовують вишню. Також для різьблення ідеально підходить липа, але вона не так міцна, погано переносить вогкість і фарбування.

Клен - дороге дерево, тому використовується рідко і часто у вигляді шпону. Ясень також більше використовується у вигляді шпону.

При обробці деревини використовують морилку, лак, фарби. Часом відрізнити масив дерева від штучних деревних матеріалів складно, але звертаючи увагу на зріз і малюнок, ви помітите, що в дереві він не повторюється.