(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Ліжко Естела Селена

Тим, хто цінує кожен квадратний сантиметр простору і бажає разом зі спальним місцем придбати містке місце для зберігання речей, ліжко Естела Селена сподобається напевно. Це ліжко українського виробництва обладнане об'ємним коробом для білизни. Ця обставина, безсумнівно, порадує будь-яку господарку. Крім удосконаленої функціональності, ліжко Естела Селена може також похвалитися чудовим сучасним дизайном. Не можна сказати, що стилістика ліжка дуже незвичайна, відрізняється безліччю оригінальних деталей. Головна особливість і перевага дизайну цього ліжка - простота і невигадливість форм. Ліжко з таким виглядом буде гармоніювати з будь-яким інтер'єром. А значить його не доведеться міняти після першого ж ремонту спальної кімнати.

Варто також відзначити оптимально низьку вартість цього предмету меблів. Ціна ліжка Естела Селена досить прийнятна, якщо брати в порівняння інші ліжка настільки високої якості. До якості ліжка дійсно важко придумати причіпки і зауваження. Хороша деревина, якісні клей і лак, міцні ламелі. Що ще потрібно для створення надійного і зручного ліжка? Ліжко Естела Селена можна використовувати як приклад високоякісних меблів. На такому ліжку буде комфортно відпочивати. Ним можна похвалитися перед друзями. Таке ліжко буде справно служити протягом довгих років. Ось чому купити його бажають багато жителів України.

Ліжко Естела Селена

Сподобалася ліжко Естела Селена? Приїжджайте за ним в наш салон меблів.

Меблевий салон «Верона» знається у вишуканих якісних меблях. Ліжко Естела Селена - виріб, який ми сміливо можемо рекомендувати своїм покупцям.