(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Ліжко Діана Естела

Плавні лінії, закруглені форми без гострих кутів, відсутність нав'язливого декору - ці характеристики більш ніж підходять ліжка ТМ «Естела», що отримала ім'я Діана. Ліжко Діана Естела, безсумнівно, витримає не один ремонт. Воно зможе стати гармонійним доповненням до будь-якого інтер'єру. Його ненав'язлива краса і чудова зносостійкість дозволять господарям спальні користуватися цим ліжком протягом багатьох років.

Ліжко Діана Естела - приклад того, якими повинні бути хороші меблі. Для їх створення майстри використовують деревину бука високої якості, за рахунок чого якість самого виробу також по праву може вважатися високою. Якість збірки ліжка також знаходиться на вищому рівні. Зробити ліжко такої якості дозволили професіоналізм і талант майстрів, а також хороше обладнання, яке є на озброєнні меблевої фабрики «Естела».

Ліжко Діана Естела - меблі для спальні, які користуються досить великою популярністю. Попит на них пояснити можна тим, що таке ліжко просто не може не сподобатися. Важливим фактором популярності меблів Естела серед споживачів є також їх вартість. Меблі виробляються в Україні, з української деревини, а тому може похвалитися оптимально низькою ціною. Звичайно, навіть вітчизняні високоякісні меблі не можуть коштувати копійки. Тим не менш, вартість ліжка Діана Естелла та інших ліжок цієї торгової марки, нижче, ніж вартість меблів, завезеної з-за кордону.

Ліжко Діана Естела

Оцінити ліжко Діана Естела в живу, а також оформити заявку на його купівлю, український споживач зможе в салоні меблів «Верона».

«Верона» - салон, в якому купити можна тільки якісні і красиві меблі. Ліжко Діана Естела є чудесним прикладом таких.