(097) 613-11-57
(050) 385-99-25Акции и Скидки Акции и Скидки

Улюблений диван вашого вихованця

Вибираючи меблі, ми орієнтуємося на колір, розмір, ціну, гарантійні зобов'язання виробника. Безумовно - ці фактори вирішальні. Однак, якщо у вас вдома живе нявкаючий або гавкаючий друг, не забувайте, що він з радістю буде користуватися вашими меблями теж. На свій розсуд…

Якщо мова йде про кішок, то ваші нові м'які меблі можуть моментально перетворитися на кігтєдряпалку. З цим складно мириться, тому можна зрозуміти, чому багато господарів обрізають кігті або надягають на них силіконові насадки, від чого пухнасті друзі явно не в захваті. А деякі господарі, купуючи меблі з дорогої тканини, назавжди прикривають її старими пледами і ковдрами. Що дуже нелогічно, враховуючи що дорога покупка вже призначена для того, щоб радувати своїм виглядом.

У собак немає звички дряпати диван, але вони вельми успішно можуть його погризти або просто забратися відпочити. Цілими днями собачка буде валятися на улюбленому дивані або кріслі. Можна застосувати грубу силу, і відвоювати свою меблі назад. А ще можна застосувати більш гуманні методи збереження ваших м'яких меблів.

Врахуйте, що кішки в першу чергу дряпають певну оббивну тканину. Шкіра та гобелен - найприємніші для точіння кігтів матеріали. Дерев'яні підлокітники, і різні дерев'яні вставки також легко пошкоджуються кігтями тварин. Шкіряний диван не призначений для квартири, де мешкає кіт.

Але технології не стоять на місці. До нашої радості виробники створили ряд тканин, які не бояться кігтів, вовни і бруду. Також допоможуть спеціальні засоби, у вигляді спреїв які призначені відлякувати своїм запахом і смаком тварин. З їх допомогою ви зможете убезпечити свої м'які меблі в свою відсутність.